صفحه نخست   >  درباره ما

به آکادمی آموزشی فارکس (Persian FX Academy) خوش آمدید. بازار فارکس به عنوان یکی از بزرگترین بازارهای مالی جهان، امروزه علاقه‌مندان و سرمایه‌گذاران زیادی را به خود جذب کرده است اما شرایط این بازار به آن سادگی که اغلب افراد تصور می‌کنند نیست. حجم بالای سرمایه، پیچیدگی بازار و سهولت دسترسی به این بازار از عواملی است که به ضرر بسیاری از افرادی که در این بازار فعالیت می‌کنند، منجر می‌شود. در این میان جای خالی آموزش و دانش‌اندوزی به وضوح احساس می‌شود. شرایط خاص آموزش در ایران به همراه عدم وجود منابع جامع و کامل (به خصوص به زبان فارسی)، عدم امکان برگزاری کلاس حضوری در داخل ایران و شرکت در کلاس‌های خارج از ایران، ما را بر آن داشت تا اقدام به ایجاد یک آکادمی آموزشی نماییم. هدف بلندمدت از ایجاد این آکادمی، تبدیل شدن آن به یک مرجع اطلاعات و دانش مربوط به فارکس است. برای رسیدن به این هدف، آکادمی سعی نموده با کمک اساتید مجرب شرایطی ایجاد کند تا افراد به هر آنچه در مورد بازار نیاز دارند دسترسی داشته باشند. از کلاس‌های مالتی مدیا گرفته، تا دوره‌های عمومی و تخصصی منسجم و پیوسته که دانشجویان پا به پای اساتید شرایط تحلیل و معامله را فرا بگیرند. ابزارهای معاملاتی، کتابخانه و تحلیل‌های روزانه و هفتگی از دیگر ابزارهای ارائه شده در این آکادمی است.

دروس و بخش‌هایی که پیش روی شماست دو ویژگی اصلی دارند. اول آنکه این مباحث بصورت کاربردی به ترتیبی نگارش و تالیف شده است که هر آنچه در زمینه روش‌های تحلیلی و ابزارهای معاملاتی نیاز است گام به گام به صورت کامل آموزش داده شود و دوم اینکه به غیر از گستردگی و فراگیر بودن دروس، سعی بر آن بوده مباحث بصورتی کارا و قابل درک مطرح شود، به شکلی که نه تنها این دوره‌ها برای آموزش افراد مبتدی از ابتدا تا انتها کاملا قابل درک باشد بلکه برای افراد حرفه‌ای و باتجربه نیز مفید باشد و نکته‌هایی به‌روز و جدید را برای این دسته از افراد داشته باشد. در کنار مباحثی که اساتید برای شما با ویژگی‌های فوق ارائه می‌کنند، این امکان وجود دارد که دانشجویان نیز تجربیات مفید خود را با دیگر دانشجویان به اشتراک بگذارند تا بدین ترتیب آکادمی در یک سطح باقی نماند بلکه به صورت مداوم از طرف دانشجویان و اساتید آکادمی به‌روزرسانی شود.

در آکادمی آموزشی فارکس پوینت‌ها برای دسترسی دانشجویان و علاقه‌مندان به استفاده از مباحث آموزشی ایجاد شده‌اند. در زمان ثبت نام به هر کاربر 100 پوینت رایگان اولیه و در صورت تکمیل پروفایل 50 پوینت اضافه داده می‌شود. در آکادمی به غیر از درس‌هایی که رایگان هستند، کلاس‌ها، کتاب‌ها و ابزارهای ترید بسته به ارزش‌شان هزینه ثبت نام به پوینت دارند. شما پس از مطالعه کلاس‌ها می‌توانید با شرکت در آزمون‌های کلاس مربوطه از جایزه آزمون آن کلاس استفاده کنید. همچنین اگر حساب خود را در بروکر آلپاری شارژ کرده‌اید، می‌توانید با اعلام مقدار شارژ به شماره 79267272388+ در تلگرام یا ایمیل info@alpari.com بسته به مقدار شارژ از پوینت‌های اهدایی ما استفاده کنید. در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل می‌توانید از طریق شماره یا ایمیل فوق با ما در ارتباط باشید.

در انتها یادآور می‌شویم جهت بهبود خدمات‌رسانی به شما، همواره پذیرای انتقادات و پیشنهادهای شما هستیم.

© 2019 Your company. All rights reserved.